O NAS

CIESZYMY SIĘ, ŻE TU JESTEŚ!

CROADVENTURE to baza wycieczek, rejsów statkami po Adriatyku oraz innych aktywności, z których możecie Państwo skorzystać będąc na wakacjach w Chorwacji. Organizatorami są przede wszystkim lokalni mieszkańcy, co daje nam wszystkim gwarancję doświadczania autentycznych, chorwackich przygód! Współpracujemy z firmą transportową i oferujemy również transfery w Zadarze i okolicach.

CROADVENTURE stworzyliśmy z myślą o ludziach chcących ciekawie spędzić czas w Chorwacji. Rodziny z dziećmi, które miałyby ochotę wypłynąć we wspólny rejs statkiem i otoczyć się przepiękną śródziemnomorską fauną i florą jak i grupy przyjaciół żądne przeżycia niezapomnianych, ekstremalnych przygód – każdy z pewnością znajdzie u nas interesującą propozycję dla siebie i swoich najbliższych.

KIM JESTEŚMY?

Niektórzy z Was mogą nas kojarzyć z CROWONDER, czyli Polskiej Agencji Turystycznej działającej w Chorwacji. Tworzymy zgrany zespół Polek i Polaków, który łączy nie tylko praca, ale również miłość do Chorwacji i przyjaźń. Cieszymy się, że każdego dnia mamy możliwość uczenia się od siebie nawzajem i w każdej sytuacji możemy na siebie liczyć. CROWONDER, który nas połączył został stworzony w 2016 roku przez Polkę Anię. Wykwalifikowany zespół, profesjonalna obsługa i wzajemny szacunek to właśnie my.

DLACZEGO MY?

Mieszkamy na stałe w Chorwacji. Wielu z Państwa nam już zaufało z czego jesteśmy bardzo dumni. Swoją rzetelną pracą staramy się budować jeszcze większą wiarygodność w oczach potencjalnych gości jak i osób, które rozważają skorzystanie z naszych usług.

Posiadamy wiele kontaktów biznesowych, mimo to przeprowadzamy selekcję i współpracujemy tylko z rzetelnymi partnerami. Osobiście sprawdzamy jakość wycieczek i aktywności, które wprowadzamy do naszej oferty, co więcej stale poszerzamy naszą ofertę. Wybierając nas mają Państwo pewność dopracowania każdego szczegółu Waszej chorwackiej przygody!

Zadbamy o to, abyście byli jak najbardziej zadowoleni. Z naszą pomocną nie będziecie się nudzić. Pozwólcie sobie odkryć z nami Chorwację.

To czas na przygodę z CROADVENTURE!