CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

Całodniowy prywatny rejs MOTORÓWKĄ do PN Kornati – 7 osób

Całodniowy prywatny rejs MOTORÓWKĄ do PN Kornati – 7 osób

Wybierz się na niezapomnianą prywatną wycieczkę łodzią z naszym lokalnym kapitanem do urokliwego Parku Narodowego Kornati. Ciesz się całodniową przygodą od 10:00 do 18:00 na nowej łodzi Pičuljan Squama 21, robiąc niezapomniane przystanki na całych Kornatach: na urzekającej plaży Custica, malowniczej Gospe od Tarca, wyspie Mana, zatoce Lojena i restauracji N20. Czas i miejsce wypłynięcia są elastyczne w zależności od życzenia pasażerów.

Kiedy odbywa się rejs?

NA ŻYCZENIE GOŚĆI!
(należy rezerwować z wyprzedzeniem)
MIEJSCE ZBIÓRKI:
Obala kneza Trpimira 26 - Zadar
START: 10:00
KONIEC: 18:00

Koszt wycieczki

Cena za łódż: 660€

W cenie

- prywatna wycieczka motorówką Pičuljan Squama 21
- doświadczony skipper mówiący po angielsku i chorwacku
- paliwo

Previous slide
Next slide
Plan wycieczki

Trasa każdego rejsu jest uzgadniana indywidualnie, tak aby spełnić oczekiwania uczestników. Stawiamy na indywidualne podejście. Cechuje nas elastyczność w oparciu o życzenia i preferencje pasażerów.

Park Narodowy Kornati to jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Chorwacji. Obejmuje archipelag złożony z około 140 niewielkich wysp, wysepek i skał, które rozciągają się na obszarze Morza Adriatyckiego. Park został utworzony w 1980 roku i zajmuje powierzchnię zarówno lądową, jak i morską.

Charakterystyczną cechą Parku Narodowego Kornati są skaliste formacje i malownicze krajobrazy. Wyspy Kornati są głównie niezamieszkane, a ich krajobraz składa się z suchych, porowatych skał oraz niewielkich zadrzewień. To miejsce przyciąga zarówno miłośników przyrody, jak i nurków, ze względu na bogactwo podwodnego świata w okolicznych wodach.

Wizyta w Parku Kornati to doskonała okazja do podziwiania dzikiej przyrody, ale także do aktywnego spędzania czasu. Można tu spacerować, żeglować, nurkować i cieszyć się urokami Adriatyku. Park stanowi ochronę dla wielu gatunków roślin i zwierząt, które przystosowały się do trudnych warunków życia na tych skalistych wyspach.

Nasz skipper może Państwa zabrać w te miejsca:

  • Plaża Custica
  • Wyspa Mana
  • Zatoka Lojena
  • Nadmorska restauracja N20

Dlaczego warto wybrać się w ten rejs?

  • Prywatna wycieczka – maksymalnie 7 pasażerów
  • Indywidualne podejście
  • Elastyczność w oparciu o życzenia i preferencje klientów
  • Doświadczony kapitan
  • Atrakcja odpowiednia dla każdego, niezależnie od wieku
  • Przyjazna atmosfera na pokładzie

Nasza łódź – Pičuljan Squama 21

Nowa łódź Pičuljan Squama 21 z 2023 roku posiada GPS, głośniki Bluetooth. Łódź ma 6,5 m długości i 2,4 m szerokości. Zamontowana jest markizą przeciwsłoneczną zapewniającą cień. Prędkość z jaką będziecie Państwo płynąć to 26-45 mph. Łódź wyposażona jest w silnik Mercury 150 KM ze zbiornikiem paliwa o pojemności 120 litrów. Łódź przeznaczona jest dla maksymalnie 7 osób + skippera.

Co musisz wiedzieć przed rejsem

Paliwo są wliczone w cenę

Zwierzęta na pokładzie nie są dozwolone

Całościowa cena wynajmu łodzi ze skipperem na 8 godzin: 660€

Max. uczestników: 7 osób

Nasz skipper mówi po angielsku i chorwacku

Możliwe jest wynajęcie łodzi ze skippererm, a także bez niego (WARUNKI: wpłata depozytu zabezpieczającego: 500€, a także ukazanie ważnych uprawnień

Dodatkowe informacje

PRZECIWWSKAZANIA DO REJSU – osoby cierpiące na chorobę morską, lokomocyjną

Formularz rezerwacji

Lokalizacja

” width=”600″ height=”450″ style=”border:0;” allowfullscreen=”” loading=”lazy” referrerpolicy=”no-referrer-when-downgrade”>” width=”600″ height=”500″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” data-mce-fragment=”1″>