CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

Kameralny rejs żaglowcem do PN Kornati – kąpiel w lazurowej zatoce i pod ścianami skalnymi oraz degustacja śródziemnomorskich potraw – wypłynięcie z Zadaru – język POLSKI

Rejs w kameralnym gronie do PN Kornati – nurkowanie

w lazurowym Adriatyku & degustacja lokalnych

śródziemnomorskich potraw

Pozwól sobie na przeżycie niezwykłego dnia na naszym statku. Kameralny rejs połączony z degustacją lokalnych przysmaków Adriatyku – to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy poszukują intymnego i spersonalizowanego doświadczenia z dala od tłumów. Rozpieśćcie Państwo swoje podniebienia wyśmienitą kuchnią śródziemnomorską, delektujcie się lokalnymi smakami Chorwacji i zanurzcie się w krystalicznie czystych wodach lazurowego Adriatyku!

Kiedy odbywa się rejs?

W DNI NIEPARZYSTE!
(należy rezerwować z wyprzedzeniem)
MIEJSCE ZBIÓRKI: Liburska Obala - Zadar
START: 8:15
KONIEC: 18:15

Koszt wycieczki

Osoba dorosła: 120€
Dziecko w wieku 3-7 lat: 60€
Dziecko poniżej 3 lat: bezpłatnie

W cenie

- transport statkiem
- opiekun mówiący po polsku, angielsku, włoski i chorwacku
- śniadanie, aperitif, kawa, brunch + 2 rodzaje wina, lunch + 2 rodzaje wina, kawa mrożona z lodami, arbuz
- ubezpieczenie

Previous slide
Next slide
Plan wycieczki

START 8:15

Rozpoczniecie dzień od śniadania. Na statku zaserwujecie Wam crossiant’a, kawę, a także lokalny trunek. Nasz opiekun, mówiący również w języku polskim pokaże Wam trasę, która będziecie płynęli, a także powie kilka słów o otaczających Was wyspach, faunie i florze.

10:45

Restauracja na wyspie Kornat – Zatoka Suha Punta. Tutaj odbędzie się brunch. To czas na degustację tradycyjnych lokalnych potraw, jak i również na pływanie w lazurowej wodzie.

12:00

Następnie będziecie Państwo kontynuować rejs po Parku Narodowym Kornati. W jednej z mijanych zatok będzie możliwość wyskakiwania z łodzi do morza. To czas na kąpiele w lazurowym morzu tuż przy 20 metrowych klifach! 

14:30

Powrót do restauracji Suha Punta – czas na lunch. Nasi kucharze przyrządzą dla Państwa tradycyjny śródziemnomorski obiad z 2 rodzajami chorwackiego wina.

15:45

Czas pożegnania się z malowniczą zatoką Suha Punta. Nasz statek będzie powoli kierował się w stronę Zadaru. W tym czasie będziecie mogli nadal raczyć swoje oczy pięknymi widokami wysp i wysepek oraz zażywać kąpieli w popołudniowym, dalmatyńskim słońcu.

KONIEC 18:15

Powrót do Zadaru

Dlaczego warto wybrać się w ten rejs?

Cały nasz program został stworzony z myślą o osobach, które szukają nietuzinkowych doświadczeń, chcą odetchnąć z dala od tłumów. Wszystkie detale programu są starannie dopracowane, abyście bez stresu, w kameralnym gronie spędzili wspaniały dzień, który długo zapisze się w Waszej pamięci.

Co musisz wiedzieć przed rejsem

BEZPIECZEŃSTWO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE, DLATEGO:

– należy bezwzględnie dostosować się do wszystkich poleceń kapitana statku

– kapitan może odwołać, skrócić lub zmienić trasę rejsu jeśli zajdzie taka konieczność np. zmienią się warunki pogodowe

– należy przestrzegać przepisów i zasad zachowania obowiązujących na terenie obszarów chronionych

– nie wolno wyciągać z morza żadnych żywych organizmów, w tym małży, raków, ślimaków czy ich muszli (niektóre gatunki są chronione i za samo posiadanie takiego okazu można zapłacić bardzo wysoka karę, nie można tłumaczyć się niewiedzą)

ZABIERZ ZE SOBĄ:

– okulary przeciwsłoneczne

– strój kąpielowy

– buty do kąpieli

– ręcznik

– nakrycie głowy

– krem do opalania

– dobry humor 🙂

Dodatkowe informacje

PRZECIWWSKAZANIA DO REJSU – osoby cierpiące na chorobę morską, lokomocyjną

Jeśli z jakiś przyczyn rejs musi być ODWOŁANY zaproponujemy Państwu nowy termin wycieczki lub dokonamy pełnego zwrotu wpłaty!

Formularz rezerwacji

Lokalizacja