CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

Całodniowy prywatny rejs żeglarski / 8 osób /- język POLSKI

Całodniowy prywatny rejs żeglarski / 8 osób /- język POLSKI

Cały dzień żeglowania po zadarskim archipelagu, to idealny pomysł na spędzenie czasu rodzin z dziećmi, również tymi mniejszymi. Morska przygoda czeka również na grupy przyjaciół, którzy gotowi są odkryć piękno Adriatyku z pokładu żaglówki Wonder oraz poznać jego nieprzeciętne zakątki.

Kiedy odbywa się wycieczka?

ROZPOCZĘCIE REJSU: Zadar/Arbanasi
START: 10:00
ZAKOŃCZENIE: 19:00

Koszt rejsu

Cena rejsu w przypadku jednej grupy (maksymalnie 8 osób) wynosi 460€
Na łodzi znajdować może się maksymalnie 10 osób, a w rejsie uczestniczy 2 członków załogi: Ania i Iztok.

W cenie

- wynajem łodzi
- dwóch profesjonalnych sterników
- koszt paliwa i opłat portowych
- owoce oraz napoje bezalkoholowe
CENA NIE OBEJMUJE obiadu, biletów i opłat w Parku Narodowym Kornati

Previous slide
Next slide

Zawsze ustalamy jaki ma być przebieg programu z uczestnikami rejsu, aby był spełniał on oczekiwania, a także był dostosowany do predyspozycji oraz wieku (szczególnie dbając o najmłodszych gości). Mamy dla Was 2 propozycje.

Niezależnie od tego jaką wybierzecie, spędzicie dzień aktywnie na pełnych żaglach! Będziemy żeglować z Zadaru w kierunku południowo – zachodniej strony wyspy Ugljan. Stamtąd popłyniemy do zewnętrznych wysp zadarskiego archipelagu. To właśnie na tym etapie podróży zdecydujemy, jak chcemy spędzić dalszą część rejsu i w którym kierunku płyniemy dalej:

1. PROPOZYCJA:

Wybierając pierwszą opcję decydujemy się na żeglowanie do wyspy Žut i wpłyniecie do Parku Narodowego Kornati, z którego udamy się w górę do latarni morskiej Sestrice, a stamtąd wypłyniemy na otwarte wody, by podziwiać widoki na Dugi Otok oraz wyspy Parku Narodowego.

Ważne – w przypadku wyboru tej opcji, niezbędna będzie dobra pogoda i sprzyjający wiatr.

2. PROPOZYCJA:

Dla rodzin z mniejszymi dziećmi dobrą alternatywą będzie pozostanie w regionie średnich wysp z piaszczystymi przyjaznymi plażami. Będzie okazja do popływania, nurkowania a może i nawet zbudowania zamku z piasku!

Zagospodarujemy nasz czas tak, aby pożeglować i uraczyć oczy pięknymi widokami, popływać i nacieszyć się lazurową wodą, a także mieć możliwość pospacerowania po wyspach. Podczas układania planu będziemy brać pod uwagę przede wszystkim naszych najmłodszych gości. Chcemy, aby pobyt z nami zapisał się w ich pamięciach jako wspaniała przygoda.

W obu przypadkach gwarantujemy, piękne widoki. Pokażemy Wam najczystsze wody, niezwykłe nadmorskie miejsca, ukryte zatoczki, do których dostać się można tylko łodzią. W skrócie dowiecie się co skrywa Morze Adriatyckie i na pewno nie będziecie się nudzić, gdyż ma ono wiele do zaoferowania. Przekonacie się o tym, decydując się na rejs z nami.

 

Przygotujemy dla Was podróż szytą na miarę w zależności od Waszych potrzeb i upodobań. Zapraszamy grupy i rodziny, każdemu z Was chcemy podarować niezapomniany dzień. Dodatkowo podczas takiego rejsu nauczymy Was podstaw żeglarstwa, nawigacji itp.

Na całodzienny rejsie możecie Państwo wybrać 1 z 3 opcji wyżywienia:

1. Wyżywienie we własnym zakresie. My poczęstujemy owocami, napojami oraz kawą i czymś słodkim do kawki

2. My gotujemy dla Was (często z Wami) dania kuchni chorwackiej. Obiad, napoje, owoce, przekąski w cenie 20€ za osobę;

3. Płyniemy do jednej z restauracji, gdzie w własnym zakresie kupujecie sobie wszystko, czego tylko dusza zapragnie.

  • Długość podróży to 9 godzin
  • Min. osób: 1
  • Max osób: 8

GOSPODARZE, czyli krótko o nas

Jesteśmy polsko – słoweńskim małżeństwem, mieszkającym w Zadarze w Dalmacji Północnej. Mam na imię Ania i pochodzę z Polski, mój mąż Iztok urodził się i wychował w Słowenii.  Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa, latania, turystyki pieszej, surfingu i ogólnie aktywnego, pogodnego życia.

Od 6 lat pod nazwą CROWONDER prowadzimy agencję turystyczną, specjalizująca się w wynajmie apartamentów i willi w Chorwacji . Część poświęcona żeglowaniu wynika z naszej pasji do morza i dzielenia się wiedzą z innymi. Od 4 lat jesteśmy organizatorami autorskich rejsów naszą Bavarią.

Nasza łódeczka, czyli po żaglami „WONDER”

Nasza łódź to Bavaria 340, o długości 9,95m i szerokości 3,67 m. Posiada 3 dwuosobowe kabiny, prysznic, elektryczną toaletę oraz małą, ale w pełni wyposażoną kuchnię. Łódź ma silnik Volvo i rozwija maksymalną prędkość 6 Nm na godzinę. Żaglówka jest wyposażona w: radio VHF, Autopilot, GPS, radio, odtwarzacz CD, autopilot, echosondę…

Zabierz ze sobą

– szorty/kostium kąpielowy

– sandały/buty sportowe

– ręcznik plażowy

– krem do opalania

– okulary słoneczne

– nakrycie głowy

– maski do nurkowania, płetwy

Wieczory na morzu bywają chłodniejsze, dlatego też pamiętajcie o zabraniu ubrań z długim rękawem.

Ważne

1. Wonder d.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przedmiotów osobistych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu oraz trasy bez uprzedniego powiadomienia. Trasa może ulec zmianie w zależności od zdolności i preferencji grupy, pogody oraz nieprzewidzianych wydarzeń. Organizator podejmując decyzję o zmianach kieruje się bezpieczeństwem załogi, które jest dla niego priorytetem. Zmiany mogą nastąpić w wyniku zdarzeń, na które nie mamy wpływu jak np. bardzo duży upał, zimno, sztormowa pogoda, zbyt duży ruch itp.

Jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia, bezpieczny rejs i miło spędzony czas.

 

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY! 

Ania i Iztok 🙂

 

Formularz rezerwacji

Lokalizacja