CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

Prywatny półdniowy rejs żeglarski po archipelagu zadarskim / 8 osób / – język POLSKI

Prywatny półdniowy rejs żeglarski po archipelagu zadarskim / 8 osób / – język POLSKI

Półdniowy rejs jest idealną opcją na krótką morską przygodę, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Najmłodsi poznają czym jest żeglowanie i staną się oficjalnymi członkami załogi Kapitana Iztoka. Popływamy, ponurkujemy, zbudujemy zamek z piasku… po prostu będziemy się świetnie bawić!

Kiedy odbywa się wycieczka?

Do wyboru mamy 2 opcje:
Rejs przedpołudniowy
Rejs rozpoczynamy o 10:00, a kończymy około godziny 14:00.
Rejs popołudniowy
Rejs rozpoczynamy o 16:00, a kończymy około godziny 20:00.

Koszt rejsu

Cena rejsu w przypadku jednej grupy (maksymalnie 8 osób) wynosi 280€
Na łodzi znajdować może się maksymalnie 10 osób, a w rejsie uczestniczy 2 członków załogi: Ania i Iztok.

W cenie

- wynajem łodzi
- dwóch profesjonalnych sterników
- koszt paliwa i opłat portowych
- owoce oraz napoje bezalkoholowe
CENA NIE OBEJMUJE lunchu/kolacji

Previous slide
Next slide

Będziemy żeglować z Zadaru na wyspę Ugljan. Podczas rejsu będziemy poznawać tajemnice Morza Adriatyckiego i wspólnie przeżywać chorwacką przyrodę. Odwiedzimy piękne plaże, na których trochę popływamy. Zobaczycie bardzo czyste i przejrzyste wody Adriatyku, wyjątkowo piękne nadmorskie miejsca, ukryte zatoczki, do których dostać się można tylko łodzią. Jeżeli dopisze nam szczęście, zobaczymy również i delfiny!

Wracając zobaczymy panoramę Zadaru i posłuchamy dźwięków wydobywających się z Morskich Organów. Jeżeli zdecydujecie się na późniejszy rejs, to w drodze powrotnej popodziwiamy słynny, zadarski zachód słońca.

  • Długość podróży to około 4 godzin
  • Min. osób: 1
  • Max osób: 8

GOSPODARZE, czyli krótko o nas

Jesteśmy polsko – słoweńskim małżeństwem, mieszkającym w Zadarze w Dalmacji Północnej. Mam na imię Ania i pochodzę z Polski, mój mąż Iztok urodził się i wychował w Słowenii.  Jesteśmy pasjonatami żeglarstwa, latania, turystyki pieszej, surfingu i ogólnie aktywnego, pogodnego życia.

Od 6 lat pod nazwą CROWONDER prowadzimy agencję turystyczną, specjalizująca się w wynajmie apartamentów i willi w Chorwacji . Część poświęcona żeglowaniu wynika z naszej pasji do morza i dzielenia się wiedzą z innymi. Od 4 lat jesteśmy organizatorami autorskich rejsów naszą Bavarią.

Nasza łódeczka, czyli po żaglami „WONDER”

Nasza żaglówka to nasz drugi dom. Spędzamy na niej ponad 100 dni w roku.

Oboje kochamy nie tylko przyrodę, żeglowanie, odkrywanie nowych miejsc, ale przede wszystkim kontakt z Wami. Wierzymy, że poprzez poznawanie nowych osób, wymianę doświadczeń, dzielenie się tym, co mamy i wiemy, obie strony mogą nie tylko miło spędzać czas ale także uczyć się i rozwijać.

Nasza łódź to Bavaria 340, o długości 9,95m i szerokości 3,67 m. Posiada 3 dwuosobowe kabiny, prysznic, elektryczną toaletę oraz małą, ale w pełni wyposażoną kuchnię. Łódź ma silnik Volvo i rozwija maksymalną prędkość 6 Nm na godzinę. Żaglówka jest wyposażona w: radio VHF, Autopilot, GPS, radio, odtwarzacz CD, autopilot, echosondę…

Zabierz ze sobą

– szorty/kostium kąpielowy

– sandały/buty sportowe

– ręcznik plażowy

– krem do opalania

– okulary słoneczne

– nakrycie głowy

– maski do nurkowania, płetwy

Ważne

1. Wonder d.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przedmiotów osobistych.

2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany programu oraz trasy bez uprzedniego powiadomienia. Trasa może ulec zmianie w zależności od zdolności i preferencji grupy, pogody oraz nieprzewidzianych wydarzeń. Organizator podejmując decyzję o zmianach kieruje się bezpieczeństwem załogi, które jest dla niego priorytetem. Zmiany mogą nastąpić w wyniku zdarzeń, na które nie mamy wpływu jak np. bardzo duży upał, zimno, sztormowa pogoda itp.

Jednakże dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Wam jak najlepsze wrażenia, bezpieczny rejs i miło spędzony czas.

 

SERDECZNIE WAS ZAPRASZAMY! 

Ania i Iztok 🙂

 

Formularz rezerwacji

Lokalizacja