CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

Prywatne LOTY PANORAMICZNE z lotniska w Zadarze- zapierające dech w piersiach widoki na Zadar, Biograd na moru, PP Telašćica, PN Kornati, PN Krka czy jezioro Vransko

Lot panoramiczny nad Zadarem

Odkryjcie piękno Zadaru z lotu ptaka!  

CZAS TRWANIA LOTU: 25 minut 35 minut 60 minut 100 minut
LATAMY od 15.04 do 15.10.2023

CENA:
Osoba dorosła: 100€/120€/150€/175€
Dziecko do 12 lat: 50€/60€/75€/88€

W CENIE:

- lot panoramiczny samolotem Cessna 172
- wykwalifikowany pilot
- kompleksowe szkolenie przed lotem
- ubezpieczenie
- VAT

Previous slide
Next slide

Plan lotu

Lot rozpoczyna się w Zadarze na lotnisku – nasz certyfikowany pilot będzie tam na Państwa czekać. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa, zostanie przestawiona na mapie trasa lotu. Podczas lotu będziecie Państwo mogli podziwiać historyczne centrum miasta, Pozdrowienie Słońca, Morskie Organy, kościół św. Donata i nie tylko! Jeżeli zdecydują się Państwo na dłuższy lot – nasz pilot poleci z Wami nad przepiękne wyspy i wysepki Parku Narodowego Kornati, klify Parku Przyrody Telašćica, a także wodospady Parku Narodowego Krka. Może niektórzy z Państwa chcieliby zobaczyć słynny Galešnjak – wyspę o niepowtarzalnym kształcie serca? To idealna propozycja na lot dla par i nie tylko!

Niezależnie od tego jaki lot Państwo wybierzecie – gwarantujemy niezapomniane chwilę.

To świetna okazja na celebrację urodzin, zaręczyn, uczczenia przyjaźni, spędzenia super czasu z rodziną! Nawet najmłodsi pasażerowie mogą spełnić swoje marzenie o locie, doświadczając tej wyjątkowej przygody razem z rodzicami.

Nie czekajcie dłużej – skontaktujcie się z nami, zarezerwujcie swój lot panoramiczny i przeżyjcie niezapomnianą przygodę!

Opcję lotu

 • 25 min: lot nad Zadarem, pięknymi plażami miasta Bibinje, a także nad przystanią w miasteczku Sukošan
  CENA 100 €/os.

 • 35 min: lot nad Zadarem, wzdłuż wybrzeża w kierunku pięknych plaż Bibinje i marina Sukošan, a także nad wyspą
  w kształcie serca – Galešnjak 
  oraz nad miastem Biograd
  CENA 120 €/os.

 • 60 min: lot przez marinę w Sukošanie, w stronę miasta Biograd, następnie przelot nad piękną wyspą w kształcie serca – Galešnjak. Po minięciu miasta Biograd kontynuacja lotu w stronę morza i przelot nad pięknymi wyspami Kornati
  i wyspą Dugi Otok – Park Przyrody Telašćica. Przelot nad mistem Zadar.
  CENA 150 €/os.

 • 100 min: lot nad mariną Sukošan, miastem Biograd a następnie nas piękną wyspą w kształcie serca – Galešnjak. Przelot obok Jeziora Vransko w kierunku Parku Narodowego Krka (piękne wodospady i wyspa Visovac na środku jeziora). Kontunuacja lotu w stronę morza do przepięknych wysp Kornati, kolejno przelot nad wyspą Dugi Otok – Park Przyrody Telašćica i przelot nad miasta Zadar.
  CENA 175 €/os.

Dodatkowe informacje

Minimalna liczba pasażerów wynosi 2. Maksymalna liczba pasażerów wynosi 3. W przypadku rezerwacji lotu dla 1 osoby cena zostanie zwiększona o 50% (z uwagi na koszty obsługi lotniska).

 

Ważne

Prosimy o przybycie na lotnisko co najmniej pół godziny przed planowanym lotem, z uwagi na obowiązujące przepisy kontroli ruchu lotniczego (ATC).

Ceny nie obejmują transferu na lotnisko.

Formularz rezerwacji

Lokalizacja