CROADVENTURECROADVENTURE
Forgot password?

DUBROVNIK – niesamowita podróż w czasie do niewielkiej ale wpływowej morskiej republiki Ragusa

DUBROVNIK – niesamowita podróż w czasie do niewielkiej ale wpływowej morskiej republiki Ragusa

Całodniowa wycieczka do historycznego Dubrownika. Poznajcie historię miasta spacerując po unikalnych, wyłożonych jasnym marmurem placach i brukowanych uliczkach! Zobaczcie słynne miejsca z doświadczonym lokalnym przewodnikiem mówiącym po polsku.

TERMIN WYCIECZKI

Każdy CZWARTEK!
START: 6:00
KONIEC: 21:00

CENY

Osoba dorosła: 150€
Dziecko w wieku 3-12 (ulgowy): 105€
Dziecko 0-2 lat: bezpłatnie

Previous slide
Next slide

Dubrownik jest jednym z najbardziej znanych miast chorwackich. Zostało ono wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Wielu osobom miasto kojarzy się z „Grą o Tron”, słynie ono z zabytków, architektury, lokalnej kuchni. Podczas wycieczki przejdziecie się Państwo po Starym Mieście, poznacie historię miasta, zobaczycie Katedrę oraz najstarszą w Europie aptekę Franciszkanów. To wszystko (i nie tylko…) w towarzystwie przewodnika mówiącego po polsku!

Plan wycieczki

– 6.00 – wyjazd z Zadaru w kierunku autostrady

– przesiadka do większego busa

– 11.30 – spotkanie z przewodnikiem mówiącym po polsku

– zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem (około 1,5 godziny)

– czas wolny dla uczestników (do ok. godziny 16)

– wyjazd w stronę Zadaru

– zatrzymanie się przy straganie z lokalnymi produktami (degustacja, możliwość kupna owoców)

– 21.00 – przyjazd do Zadaru

Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje: – organizator zastrzega sobie prawo do odwołania organizacji wycieczki w wypadku braku minimalnej ilości chętnych uczestników (5 osób) – ceny organizowanych wycieczek mogą różnić się dla poszczególnych miejsc wyjazdu – termin bez kosztowej rezygnacji z wycieczki: 24 h przed planowanym wyjazdem – prosimy o punktualność – autokar nie będzie czekał na osoby spóźnione – bardzo prosimy o posiadanie przy sobie paszportu lub dowodu osobistego w czasie wycieczki
  • Długość podróży to 15:00 godzin
  • Min. Osoby: 5
  • Max Osoby: 18

Rezerwacja wycieczki

Rezerwacja tej wycieczki odbywa się poprzez formularz Reservado.pl – po kliknięciu przycisku „Zarezerwuj teraz!” nastąpi przekierowanie do bezpiecznego systemu rezerwacji wycieczki z możliwością wyboru dogodnej daty i opłacenia zaliczki.

Jeszcze się wahasz? Skontaktuj się z nami! Rozwiejemy wszelkie wycieczkowe wątpliwości i razem wyruszymy na chorwackie wojaże 😊

Lokalizacja